My Favorite Movies
| Cloraphone's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 4 |
A Night at the Roxbury 1998, PG-13) |
|
| 5 |
RocketMan (Rocket Man) 1997, PG) |
|
| 6 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Blade 1998, R) |
|
| 9 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 10 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Rat Race 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 14 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 15 |
Garfield As Himself 2004, Unrated) |















