My Favorite Movies


  clkeil's Rating My Rating
1
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
3
The Green Mile 1999,  R)
4
Cast Away 2000,  PG-13)
5
Big 1988,  PG)
6
A League of Their Own 1992,  PG)
7
Turner and Hooch 1989,  PG)
8
Charlie Wilson's War 2007,  R)
9
Splash 1984,  PG)
10
Dragnet 1987,  PG-13)
11
The Bonfire of the Vanities 1990,  R)
12
The Dark Knight 2008,  PG-13)
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Batman Begins 2005,  PG-13)
16
The Fifth Element 1997,  PG-13)
17
Air Force One 1997,  R)
18
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
19
Lost in Space 1998,  PG-13)
20
The Scarlet Letter 1995,  R)
21
Murder in the First 1994,  R)
22
State of Grace 1990,  R)
23
Criminal Law 1989,  R)
24
Star Trek 2009,  PG-13)
25
Confession (Deadly Secrets) 2005,  R)
26
This Christmas 2007,  PG-13)
27
Madea Goes to Jail 2009,  PG-13)
28
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
29
Meet the Browns 2004,  Unrated)
30
The Family That Preys 2008,  PG-13)
31
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
32
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
33
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
34
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments