My Favorite Movies
| clifft92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 2 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 3 |
The Business 2004, R) |
|
| 4 |
The Firm 1993, R) |
|
| 5 |
The Firm 1988, Unrated) |
|
| 6 |
Chopper 2000, R) |
|
| 7 |
How High 2001, R) |
|
| 8 |
Friday 1995, R) |
|
| 9 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 10 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996, R) |










