My Favorite Movies
| clickgirl86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Drive Me Crazy 1999, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 6 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 7 |
The Mighty Ducks 1992, PG) |
|
| 8 |
D2: The Mighty Ducks 1994, PG) |
|
| 9 |
D3: The Mighty Ducks 1996, PG) |
|
| 10 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 11 |
Scream 1996, R) |
|
| 12 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 13 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 14 |
The Faculty 1998, R) |
|
| 15 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 16 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 17 |
Gossip 2000, R) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |






















