My Favorite Movies


  clesmalo's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
It could have been a lot better, but it was okay...
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Great! Love it!
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Love it!!
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
I love all the spiderman movies XD
6
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
Spider-Man 2
I liked the first one better, but this one was cool, too =)
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
It was good, although not as good as I expected.
8
Click 2006,  PG-13)
Click
A great movie!!!
9
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
An amazing movie!!
10
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
Good movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments