My Favorite Movies
| cleopatra811's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Shooter 2007, R) |
|
| 3 |
The X-Files - Fight the Future 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Return to Me 2000, PG) |
|
| 5 |
The Big Hit 1998, R) |
|
| 6 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 8 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Secret (Si j'étais toi) 2007, R) |
|
| 10 |
The Departed 2006, R) |
|
| 11 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Transporter 3 2008, PG-13) |













