My Favorite Movies


  cleolety's Rating My Rating
1
Butch Cassidy and the Sundance Kid 1969,  PG)
2
The Way We Were 1973,  PG)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
best romantic movie ever!!! no question about it
4
The Godfather 1972,  R)
5
Good Will Hunting 1997,  R)
6
Reservoir Dogs 1992,  R)
7
Batman 1989,  PG-13)
8
Before Sunrise 1995,  R)
9
Reality Bites 1994,  PG-13)
10
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
11
Notting Hill 1999,  PG-13)
12
Four Weddings and a Funeral 1994,  R)
13
Jaws 1975,  PG)
14
Almost Famous 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments