My Favorite Movies
| clemensj3267's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pelican Brief 1993, PG-13) |
|
| 2 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 4 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Legends of the Fall 1994, R) |
|
| 9 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Three Kings 1999, R) |
|
| 13 |
The Perfect Storm 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 17 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 18 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 19 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 20 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 21 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 22 |
Cadet Kelly 2002, Unrated) |
|
| 23 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 24 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 25 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 26 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 27 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 28 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 29 |
Somewhere in Time 1980, PG) |





























