My Favorite Movies
| clchldr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Stigmata 1999, R) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters) 2003, R) |
|
| 9 |
Tomie 1999, Unrated) |
|
| 10 |
Nana 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Nana 2 2006, Unrated) |
|
| 12 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 13 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 14 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 15 |
Transformers 2007, PG-13) |















