My Favorite Movies
| ClAuDzXoXo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 4 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 5 |
The Challenge 2003, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 9 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |












