My Favorite Movies


  claudiavonyee's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
very, very nice, thats my kind of movie
2
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
3
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
good
4
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
hmmmmmmm good
5
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
6
Marriage Stories: Ivana and Vaclav 20 Years Later 2006,  Unrated)
7
American Virgin 1999,  R)
8
Forty Guns 1957,  Unrated)
9
My Dad Is 100 Years Old 2003,  Unrated)
10
The Virgin Queen 1955,  Unrated)
11
Virgin Rose (Una Rosa de Francia) 2006,  Unrated)
12
Danny, Champion of the World 1989,  Unrated)
13
It's a Wonderful World 1939,  Unrated)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. claudiavonyee
    claudiavonyee posted 3 years ago

    all great moves u should see