Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ClassActClown's Rating My Rating
1
Stripes 1981,  R)
2
Ghostbusters 1984,  PG)
3
Joe Dirt 2001,  PG-13)
4
The Punisher 2004,  R)
5
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie 1990,  PG)
6
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
7
The Waterboy 1998,  PG-13)
8
Click 2006,  PG-13)
9
Scarface 1983,  R)
10
The Warriors 1979,  R)
11
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments