Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  clashlaine's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Underworld: Evolution 2006,  R)
3
Thank You For Smoking 2005,  R)
4
Accepted 2006,  PG-13)
5
Into the Blue 2005,  PG-13)
6
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
Monty Python and the Holy Grail
One, Two, Five...
Three sir!
Three!
7
Domino 2005,  R)
8
King Arthur 2004,  PG-13)
9
Walking Tall 2004,  PG-13)
10
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
11
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Underworld 2003,  R)
14
Signs 2002,  PG-13)
15
Serendipity 2001,  PG-13)
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
17
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
18
Office Space 1999,  R)
Office Space
That's my stapler.
19
The Green Mile 1999,  R)
20
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
21
Caddyshack 1980,  R)
22
Monty Python's Life of Brian 1979,  R)
23
National Lampoon's Animal House 1978,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments