Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Clarkey4boro's Rating My Rating
1
The Warriors 1979,  R)
The Warriors
My favourite movie ever
2
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
3
Click 2006,  PG-13)
Click
Great movie. A must see
4
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
6
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
7
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
8
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
9
The Marine 2006,  PG-13)
10
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
11
Scarface 1983,  R)
12
Scary Movie 2000,  R)
13
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
14
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
15
The Godfather 1972,  R)
16
Flubber 1997,  PG)
17
Scary Movie 2 2001,  R)
18
D3: The Mighty Ducks 1996,  PG)
19
D2: The Mighty Ducks 1994,  PG)
20
Cloverfield 2008,  PG-13)
Cloverfield
Believe the hype, its amazing

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments