My Favorite Movies
| clarkey0707's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 3 |
American History X 1998, R) |
|
| 4 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 5 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 6 |
Citizen Kane 1941, PG) |
|
| 7 |
Memento 2000, R) |
|
| 8 |
A Clockwork Orange 1971, R) |
|
| 9 |
25th Hour 2002, R) |
|
| 10 |
Boyz n the Hood 1991, R) |










