Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  clarimin's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
National Treasure 2004,  PG)
5
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
14
Ice Age 2002,  PG)
15
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
16
Madagascar 2005,  PG)
17
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
18
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
19
Shrek 2001,  PG)
20
Shrek the Third 2007,  PG)
21
Shrek 2 2004,  PG)
22
Spy Kids 2001,  PG)
23
Spy Kids 3-D - Game Over 2003,  PG)
24
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002,  PG)
25
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
26
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
27
Flightplan 2005,  PG-13)
28
Mission Impossible 1996,  PG-13)
29
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
30
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
31
Aeon Flux 2005,  PG-13)
32
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments