My Favorite Movies
best films eva!
| clairew1988's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 3 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
The Matrix 1999, R) |













