Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  claire2802gem's Rating My Rating
1
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
mmmmmm you'll gonna love this.. hehehe
2
My Date with Drew 2003,  PG)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Saving Private Ryan 1998,  R)
6
Serendipity 2001,  PG-13)
Serendipity
whew.... mmmm destiny???
7
Men in Black 1997,  PG-13)
8
Hitch 2005,  PG-13)
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
10
Jopog manura 2: Dolaon jeonseol (My Wife Is a Gangster 2) 2003,  Unrated)
11
Jopog manura 3 (My Wife Is a Gangster 3) 2006,  Unrated)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
14
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments