My Favorite Movies


  clair3005's Rating My Rating
1
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
i really enjoyed this film
2
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
good girly flick
3
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
he fit
4
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
gd film
5
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
a gd film
6
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
1 ov my best
7
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
very funny film
8
American Pie 1999,  R)
American Pie
hillarious
9
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
kids enjoyed it so did me and dad lol
10
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
funny omg all them kids lol
11
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
funny
12
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
brill old film loved it wen i was little still makes me cry to this day lol soppy cow

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments