My Favorite Movies
| cknuth7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Amazing Spider-Man 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Wanted 2008, R) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Tinker Bell and the Lost Treasure 2009, G) |
|
| 8 |
Bicentennial Man 1999, PG) |
|
| 9 |
Selena 1997, PG) |
|
| 10 |
Sahara 2005, PG-13) |
|
| 11 |
G-Force 2009, PG) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 15 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 16 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 17 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 18 |
Next 2007, PG-13) |


















