My Favorite Movies
| ckmj188's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 2 |
Ninja Dragon 1986, Unrated) |
|
| 3 |
7 Lucky Ninja Kids 1989, Unrated) |
|
| 4 |
American Ninja 1985, R) |
|
| 5 |
I Was a Teenage Ninja 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Ladies Night 2005, R) |
|
| 7 |
The Trap 1997, Unrated) |
|
| 8 |
Speed Racer 2008, PG) |
|
| 9 |
Speed 1994, R) |
|
| 10 |
Speed of Life 1999, Unrated) |
|
| 11 |
Kiss The Girls 1997, R) |
|
| 12 |
This Girl's Life 2003, R) |
|
| 13 |
4 Little Girls 1997, Unrated) |
|
| 14 |
Love & Sex 2000, R) |
|
| 15 |
Casual Sex? 1988, R) |
|
| 16 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 17 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 18 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 19 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 20 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 21 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Fast Track: No Limits 2008, Unrated) |
|
| 23 |
James Dean: Live Fast, Die Young 1997, PG-13) |
|
| 24 |
2 Fast 2 Real for Hollywood 2004, Unrated) |
|
| 25 |
Fast Money 2006, Unrated) |
|
| 26 |
Avatar 2009, PG-13) |
























