My Favorite Movies
| cjpresley31's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 2 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 4 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 7 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 8 |
Tears of the Sun 2003, R) |
|
| 9 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Full Metal Jacket 1987, R) |













