My Favorite Movies


  cjoan10's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
The Godfather 1972,  R)
11
Twilight 2008,  PG-13)
12
The Transporter 2002,  PG-13)
13
Transporter 2 2005,  PG-13)
14
Transporter 3 2008,  PG-13)
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
16
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
17
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
18
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
19
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008,  PG-13)
20
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
21
The Mummy 1999,  PG-13)
22
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
23
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
24
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
25
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
26
Underworld: Evolution 2006,  R)
27
Underworld 2003,  R)
28
The Pacifier 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments