My Favorite Movies
| cjkoh18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Chek law dak gung (Naked Weapon) 2003, R) |
|
| 3 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 4 |
Under Siege 1992, R) |
|
| 5 |
Clementine 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Urban Justice (Renegade Justice) 2007, R) |
|
| 7 |
Submerged 2005, R) |
|
| 8 |
Into the Sun 2005, R) |
|
| 9 |
Twisted 2004, R) |
|
| 10 |
The Unsaid 2001, R) |
|
| 11 |
Internal Affairs 1990, R) |
|
| 12 |
The Man from Elysian Fields 2001, R) |
|
| 13 |
The Lazarus Child 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |















