My Favorite Movies
| cj77682's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Champ 2005, PG) |
|
| 5 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 6 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Crow 1994, R) |
|
| 8 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 9 |
City Slickers 1991, PG-13) |
|
| 10 |
Detroit Rock City 1999, R) |
|
| 11 |
Tarzan and the Lost City 1998, PG) |
|
| 12 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Lords of Dogtown 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |














