Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  citwleah's Rating My Rating
1
Ella Enchanted 2004,  PG)
2
National Treasure 2004,  PG)
3
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
4
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
5
All I Want for Christmas 1991,  G)
6
Beauty and the Beast 1992,  G)
7
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
8
The Notebook 2004,  PG-13)
9
Grease 1978,  PG)
Grease
love the funhouse scene!
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
11
Saving Private Ryan 1998,  R)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments