Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Cindyxo's Rating My Rating
1
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
FUCKING FUNNY AS HELL
2
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
omg when i found out there was a second jack ass im like fuck we have to see that this my was so FUCKING FUNNY I LOVED IT THIS ONE WAS BETTER THEN THE FRIST i hope the going to be another one ill flip and fall to the ground a laugh and be like can't wait to see it and i love it so much cuz BAM"S in it duhh luff bam <333
3
Saw 2004,  R)
Saw
it was good
4
Saw II 2005,  R)
Saw II
it was even better
5
Saw III 2006,  R)
Saw III
this one was the best
6
Dead Silence 2006,  R)
Dead Silence
wow this movie was so good i thought it whould be scary not one part was but i still liked i loved the story about mary shaw
7
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
funny
8
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
funny
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
rly funny
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
funny but a bit stupid
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loved it
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
loved it more
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
omg i loved this movie so much it was so fucking good omg when will got like stabed i was like omfg and my mouth droped this was this best of em all
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
omg this movie is so classic lolz
15
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
i love this movie so much i cryed it was soo good and so sad
16
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
I fucking almost pissed my pants lolz
17
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
Charlie's Angels
so goodd
18
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
19
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
OMG I LOVE TIS MOVIE me and emily and kristin saw this togther it rocked im bumbull bee man i rock
20
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
HAPPY FEET :)
21
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
love it
22
The Hitcher 2007,  R)
The Hitcher
I watched this movie last nigth it was soo creepy and good it was rly sad when jim dies i didn't want him to and im so glad grace killed that mother fuker in the end YAY :p
23
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
ohhhh emmmm geeee this moive was this fucking best moive ever i loved it i had to see it more then once this moive makes me wanna dance my fav is link <333333 played by zac omg this moive was so good my fav songs are wit out love and i no where ive been and u can't stop the beat
24
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
wow so good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments