My Favorite Movies
| chulitablonde's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 3 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 12 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 13 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 15 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 17 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 19 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 20 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 21 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 22 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 23 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 24 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 25 |
John Q 2001, PG-13) |
|
| 26 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 27 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 28 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 29 |
What Women Want 2000, PG-13) |
|
| 30 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 31 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 32 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 33 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 34 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 35 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 36 |
Running Scared 2005, R) |
|
| 37 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 38 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 39 |
Short Circuit 1986, PG) |







































