My Favorite Movies


  chtamer's Rating My Rating
1
Love Story 1970,  PG)
2
The Shawshank Redemption 1994,  R)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
A.I. Artificial Intelligence 2001,  PG-13)
7
Rain Man 1988,  R)
8
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
9
Con Air 1997,  R)
10
A Man and a Woman 1966,  Unrated)
11
Legends of the Fall 1994,  R)
12
Saw III 2006,  R)
13
Saw II 2005,  R)
14
Saw 2004,  R)
15
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
GREAT....
16
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009,  PG-13)
17
Hereafter 2010,  PG-13)
18
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments