My Favorite Movies
| chrisvyse's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
How High 2001, R) |
|
| 5 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Hostel 2006, R) |
|
| 7 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 8 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Dark Water 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Open Water 2 (Adrift) 2006, R) |
|
| 11 |
Black Hawk Down 2001, R) |











