My Favorite Movies
| christ17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 2 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 3 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 6 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 12 |
300 2007, R) |
|
| 13 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 14 |
The Illusionist 2006, PG-13) |














