My Favorite Movies


  chrisgreasy's Rating My Rating
1
Ghostbusters 1984,  PG)
2
The 'Burbs 1989,  PG)
3
Bloodsuckers From Outer Space 1986,  Unrated)
4
E tu vivrai nel terrore - L'aldilą (The Beyond) 1981,  R)
5
Dawn of the Dead 1978,  R)
6
Zombi 2 1979,  R)
7
Natural Born Killers 1994,  R)
8
Street Trash 1987,  Unrated)
9
The Stuff 1985,  R)
10
Creepshow 1982,  R)
11
Last Action Hero 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments