Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  chrisellis84's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
love all three movies
2
The Lord of the Rings 1978,  PG)
The Lord of the Rings
i love this movie
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
awsome
4
Night of the Living Dead 1968,  R)
Night of the Living Dead
love it
5
Land of the Dead 2005,  R)
Land of the Dead
best zombie movie i have seen
6
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) 2006,  R)
7
Evil Dead 2 1987,  R)
8
Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave 2005,  R)
9
Night of the Living Dead 1990,  R)
Night of the Living Dead
grate movie
10
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
11
Alien 1979,  R)
12
Aliens 1986,  R)
13
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
AVP - Alien Vs. Predator
well good movie
14
Alien Resurrection 1997,  R)
15
Alien Nation 1988,  R)
16
Alien3 1992,  R)
17
Alien Adventure 1999,  Unrated)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
21
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
well ace
22
Jeepers Creepers 2001,  R)
23
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
Jeepers Creepers 2
the only movie what skared me lol
24
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
right movie
25
Spawn 1997,  PG-13)
26
Highlander II: The Quickening (Highlander 2) 1991,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments