My Favorite Movies
| chriscfc1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eddie Murphy Raw 1987, R) |
|
| 2 |
Love, Honour And Obey 2000, R) |
|
| 3 |
The Condemned 2007, R) |
|
| 4 |
Casino 1995, R) |
|
| 5 |
Scarface 1983, R) |
|
| 6 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Business 2004, R) |
|
| 8 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 9 |
Face 1997, R) |
|
| 10 |
Hitch 2005, PG-13) |










