My Favorite Movies
| chris5142's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 2 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 3 |
Dawn of the Dead 1978, R) |
|
| 4 |
Day of the Dead 1985, Unrated) |
|
| 5 |
Land of the Dead 2005, R) |
|
| 6 |
Zombi 2 1979, R) |
|
| 7 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 8 |
Hellraiser 1987, R) |
|
| 9 |
Hellbound: Hellraiser 2 1988, R) |
|
| 10 |
Hellraiser 3: Hell on Earth 1992, R) |
|
| 11 |
Hellraiser - Bloodline 1996, R) |
|
| 12 |
Hellraiser - Inferno 2000, R) |
|
| 13 |
Hellraiser VI - Hellseeker 2001, R) |
|
| 14 |
Hellraiser - Deader 2004, R) |
|
| 15 |
Hellraiser - Hellworld 2005, R) |
|
| 16 |
Halloween 2007, R) |
|
| 17 |
Diary of the Dead 2007, R) |
|
| 18 |
Cannibal Holocaust 1979, NC-17) |
|
| 19 |
Suspiria 1977, R) |
|
| 20 |
The Devil's Rejects 2005, R) |




















