My Favorite Movies
| chrdes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
District B13 (Banlieue 13) 2004, R) |
|
| 6 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 7 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Blade II 2002, R) |
|
| 9 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 12 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 13 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 14 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 15 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 16 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
















