My Favorite Movies
| chqwinxz264's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Perfume: The Story of a Murderer 2006, R) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
DOA: Dead or Alive 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 11 |
Nanny McPhee 2006, PG) |
|
| 12 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |












