Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  chozzy's Rating My Rating
1
30 Days of Night 2007,  R)
2
Sin City 2005,  R)
3
300 2007,  R)
4
The Number 23 2007,  R)
5
Zoolander 2001,  PG-13)
6
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
7
The Green Mile 1999,  R)
8
Back to the Future 1985,  PG)
9
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
10
Top Gun 1986,  PG)
11
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
12
The Breakfast Club 1985,  R)
13
Batman Begins 2005,  PG-13)
14
Saving Private Ryan 1998,  R)
15
50 First Dates 2004,  PG-13)
16
GoodFellas 1990,  R)
17
The Departed 2006,  R)
18
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
21
Grease 1978,  PG)
22
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
23
Transformers 2007,  PG-13)
24
Shrek 2001,  PG)
25
The Matrix 1999,  R)
26
Forrest Gump 1994,  PG-13)
27
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
28
Pulp Fiction 1994,  R)
29
How to Lose Friends & Alienate People 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments