My Favorite Movies


  chooky007's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
scary ???? i dont think so my fav movie ??? tick tick tick
2
Scary Movie 2 2001,  R)
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
johnny depppppppppppppppppppppp
yum
5
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
very sad but beautiful
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
i love dancing and i really like this movie i love to follow along with the steps
7
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
amazing
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
1 of my fav movies
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
i love paul walker
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
one of my fav movie out
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
fav hp movie
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
old i no but still very beautiful
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
beautiful movie
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
very real in some cases this really happens with a little exaduration
15
American Pie 1999,  R)
American Pie
love it so cool
16
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
very very funny the first 60 times i seen it but its slowly getting on my nerves
17
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
my fav lord of the rings movie
18
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
19
Honey 2003,  PG-13)
20
Stick It 2006,  PG)
21
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
22
American Pie 2 2001,  R)
23
Carrie 1976,  R)
24
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments