My Favorite Movies
| chompychillin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Last Order: Final Fantasy VII 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Ninja Scroll 1986, Unrated) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |










