My Favorite Movies
| chobit's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Intolerable Cruelty 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Field of Dreams 1989, PG) |
|
| 8 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 9 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 10 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Anna and the King 1999, PG-13) |
|
| 12 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 13 |
First Knight 1995, PG-13) |
|
| 14 |
Rush Hour 1998, PG-13) |














