My Favorite Movies
| chloeovls121's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 8 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 9 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 11 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 12 |
Point Break 1991, R) |
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 15 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 16 |
Live and Let Die 1973, PG) |
|
| 17 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 18 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 19 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 20 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 21 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 22 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 23 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 24 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 25 |
Fear 1996, R) |
|
| 26 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 27 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 28 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 29 |
Simon Birch 1998, PG) |
|
| 30 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |






























