My Favorite Movies
| chloejade2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |










