My Favorite Movies


  chloechin1's Rating My Rating
1
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
2
High School Musical 2006,  G)
3
High School Musical 2 2007,  G)
4
High School Musical: The Concert 2007,  Unrated)
5
Camp Rock 2008,  G)
6
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
7
Knowing 2009,  PG-13)
8
Race to Witch Mountain 2009,  PG)
9
Wild Hogs 2007,  PG-13)
10
Aladdin 1992,  G)
11
Walt Disney's Timeless Tales: Vol. 1 2005,  Unrated)
12
Beauty and the Beast 1991,  G)
13
Enchanted 2007,  PG)
14
Twilight 2008,  PG-13)
15
The Game Plan 2007,  PG)
16
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
17
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
18
Hannah Montana: DVD Game: Sing, Dance, Act, Play 2008,  Unrated)
19
Hannah Montana: One in a Million 2007,  Unrated)
20
Another Cinderella Story 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments