My Favorite Movies


  1. chiyang
  2. CHIYANG

My 5stars Movies

  chiyang's Rating My Rating
1
Love Actually 2003,  R)
2
About a Boy 2002,  PG-13)
3
Gladiator 2000,  R)
4
Il Postino (The Postman) 1994,  PG)
5
Dead Poets Society 1989,  PG)
6
Cinema Paradiso (Nuovo Cinema Paradiso) 1988,  R)
7
Black Hawk Down 2001,  R)
8
Scarface 1983,  R)
9
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
God damn classic!!
10
Back to the Future 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments