My Favorite Movies
| chitsnow15's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Girls Will Be Girls 2002, R) |
|
| 3 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 4 |
My Little Pony: The Movie 1986, G) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 7 |
Cinderella 1994, G) |
|
| 8 |
Cinderella II - Dreams Come True 2002, G) |
|
| 9 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 10 |
Kiss the Bride 2002, R) |
|
| 11 |
Romy and Michele's High School Reunion 1997, R) |
|
| 12 |
Beauty and the Beast 1986, G) |
|
| 13 |
Beauty and the Beast 1992, G) |
|
| 14 |
Snow White 1996, G) |
|
| 15 |
Cannon Movie Tales: Snow White 1988, PG) |
|
| 16 |
Mon seung (Diary) 2006, R) |
















