My Favorite Movies
| chipmunkof4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 2 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 5 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 9 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 10 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |













