My Favorite Movies
| chineybee87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kiss of the Dragon 2001, R) |
|
| 2 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 3 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The One 2001, PG-13) |
|
| 5 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |
|
| 8 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 9 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 12 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |












