My Favorite Movies
| chinarut's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Being John Malkovich 1999, R) |
|
| 2 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Run Lola Run (Lola rennt) 1998, R) |
|
| 4 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 5 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 9 |
Wallace and Gromit in the Wrong Trousers 1993, Unrated) |
|
| 10 |
Eddie Murphy Delirious 1983, Unrated) |
|
| 11 |
Magnolia 1999, R) |











