My Favorite Movies
| chimpletit19a's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 9 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Ringers - Lord of the Fans 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Cars 2006, G) |
|
| 15 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 16 |
Una Película de Huevos 2006, Unrated) |
















